+90 212 293 76 45    info@rotahirdavat.com

Dayson Poliüretan Mastik Universal

Dayson Poliüretan Mastik Universal

Tanım:

DAYSON UNIVERSAL tek bileşenli; poliüretan esaslı; hava nemi ile kürleşen; birçok materyal üzerinde çok iyi yapışma sağlayan dayanıklı ve elastik bir dolgu malzemesidir.

Uygulama Alanları:

DAYSON UNIVERSAL Ağır ve hafif prekast paneli birleşim yerleri ile; ahşap, alüminyum ve PVC doğrama; geleneksel yapılarda birleşme yerlerinde kullanılan bir malzemedir.

Kullanım Talimatı:

 Yüzey hazırlama: Yüzey, temiz, kuru, toz ve yağdan arındırılmış olmalı; bağlamaya zarar verebilecek maddelerden arınmış olmalıdır. Boya ve kaplama kalıntıları ortadan kaldırılmalıdır. Yüzeyin temizlenmesi gerekiyorsa DAYSONNET 683, methylethylketone (MEK), aseton veya ya¤ sökücü DAYSON 1001 kullanın. Gerekirse önce bir astar uygulayın. Yüzey ile kullanılan solvent uyumluluğunu denetleyin. Solventleri kullanırken, tüm ateşleme kaynaklarını kapatın ve üretici tarafından emniyet için verilen yönergeleri dikkatle izleyin. Gerekirse, metal yüzeyleri önceden zımparalayın. İşlemden sonra yüzey tekrar temizlenmelidir. Yağ giderme işleminden sonra yüzeyi sonra kuruması için bekletin. Betonu metal bir fırça temizlemenizi öneririz.

 

Renk Seçenekleri: Siyah, Beyaz, Gri

Ambalaj: 280ml Kartuş / 600ml. Sosis