+90 212 293 76 45    info@rotahirdavat.com

Hakkımızda

Rota Hırdavatçılık
Ticaret ve Sanayi A.Ş.

1982 yılından bu yana çalışmaktayız.

Rota Hırdavatçılık Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Mazisi 1978’e dayanan ve 1982’de İstanbul Karaköy’de ROTA Hırdavatçılık Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi ünvanını alan firmamız deneyimli kadrosu ile gemi, fabrika, inşaat ve otomotiv sektörlerinde hizmet vermektedir. Endüstriyel bakım-onarım ürünleri ile dünyaca tanınan HENKEL, LOCTITE, DEVCON markalarının ana bayiliklerine ve 1998 yılında sızdırmazlık alanında ileride ülkemizde kalitesi ile daha da tanınacak olan tescilli marka ROLITE’ın Asbestsiz Contalık Levhalarının ve Yün Keçelerinin distribütörlüğünü eklemiştir.

Denizcilik sektöründe talep gören CORDOBOND Epoksi Bakım Onarım Sistemleri ürünleri temsilciliğini 2004 yılında ve 2005 yılında da yine epoksi yapıştırıcılar dünyasında bu sefer daha çok butik kullanıcılarının fan kulüpleri ile tanınan JB-WELD Company ürünlerinin temsilciliğini bünyesine katmıştır.

Zaman içerisinde özellikle üreticilerin talebi üzerine ihtiyaçları yerinde görmek ve çözüm üretebilmek adına daha fazla dışarı açılma gereği hisseden firma, WINKEL ürünleri Marmara Bölge Temsilciliği ve kendi markası KLEBOND’un tescilini alarak yoğun temposunu daha da arttırmış ve 2008 yılında İstanbul Pendik’te şube açma gereğini hissetmiştir.

Özellikle araştırmacı ve geliştirmeci ruhunu dinç tutarak müşterilerinin sorunlarına ve arayışlarına ekonomik ve işlevsel çözümler sunmaya samimiyetle gayret eden firma her geçen gün bir tedarikçiden daha fazlası olmaya çalışmakta ve sizlere hizmet vermenin kıvancını taşımaktadır.

Daha nice 35 yıl aynı rotada birlikte yol almak dileği ile…