+90 212 293 76 45    info@rotahirdavat.com

LPS 2 Endüstriyel Amaçlı Yağlayıcı

LPS 2 Endüstriyel Amaçlı Yağlayıcı

Tanım:

LPS-2 Çabuk etki gösteren, derinlemesine nüfuz ederek yağlama ve koruma yapabilen bir üründür. LPS-2 hafif yağlı bir film tabakası oluşturur. İç ve dış mekanlardaki ekipmanlarda kullanılabilir. Hızlı nüfuz etme özelliği sayesinde ulaşılması en zor noktalara erişir ve kitlenmiş civata-somun-vida ve diğer parçaları çözer. LPS-2 iç mekanlarda yer alan ekipmanları 1 yıl ve daha fazla süre korozyona karşı korur. LPS-2 zararlı klorlu solvent içermez ve kumaş, kauçuk, boya ve plastiklerde güvenle kullanılabilir. LPS-2’de itici gaz olarak yanıcı olmayan karbondioksit kullanılmıştır. Bu özelliği sayesinde ekipmanlar çalışır halde iken güvenle uygulanabilir ve ekipmanların durdurulmasından kaynaklanan zaman kayıplarını ortadan kaldırır.

Di elektrik mukavemeti: 33.000 volt

MIL-C-16173E Grade 3 para. 3.3, 3.4, 3.7-3.11 MIL-C-81309E Type III para. 3.4, 3.5 spektleri mevcuttur.

Et ve kümes hayvanları kombinalarında kullanılabilir, USDA onaylıdır. Gıda işleme proseslerinde kullanılabilir, Agriculture Canada tarafından onaylanmıştır.

Inverta Spray Valve başlığı düz kullanım haricinde baş aşağı pozisyonda da kullanılmasını sağlar.

Kullanım Alanları:

Yataklar ve vanalar, kablo ve hareket aktarıcılar, matriksler, matkap uçları ve bağlantı elemanları, stoklanan parçalar, makaralar ve yuvaları, cihazlar ve elektrik motorları, metal parçalar ve el aletleri, kızaklar ve yatakları, üretim ve nakliye makineleri.

Ambalaj:  312 gr. / 591 ml. / 3,78 lt. / 18,93 lt. / 208 lt.

Ürüne ilişkin detaylı PDF dosyları

 Malzeme güvenlik bilgi formu (MSDS)
 Teknik bilgi formu (TDS)